Önder Sürücü Kursu San.tic.ltd.şti.

Çayeli Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Önder Sürücü Kursu San.tic.ltd.şti. hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Önder Sürücü Kursu San.tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Adres:
Eskipazar Mah. Hopa Cad. 77 Tüysüz İşh. K:2 Çayeli / Rize

Rize Çayeli'de faaliyet gösteren Önder Sürücü Kursu San.tic.ltd.şti.; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Önder Sürücü Kursu San.tic.ltd.şti., Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Önder Sürücü Kursu San.tic.ltd.şti.; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Önder Sürücü Kursu San.tic.ltd.şti. ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Önder Sürücü Kursu San.tic.ltd.şti. hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Önder Sürücü Kursu San.tic.ltd.şti. iletişime geçebilirsiniz.

loading