Özdemir Src Danışmanlık Hizmeti

Fethiye Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özdemir Src Danışmanlık Hizmeti hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özdemir Src Danışmanlık Hizmeti İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Salih Salih Özdemir)
Adres:
Babataşı Mah. Adnan Menderes Blv. 75/C Fethiye / Muğla

Muğla Fethiye'de faaliyet gösteren Özdemir Src Danışmanlık Hizmeti; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özdemir Src Danışmanlık Hizmeti, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özdemir Src Danışmanlık Hizmeti; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özdemir Src Danışmanlık Hizmeti ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özdemir Src Danışmanlık Hizmeti hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özdemir Src Danışmanlık Hizmeti iletişime geçebilirsiniz.

loading