Güneş Sürücü Kursu Erdemli Şubesi

Erdemli Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Güneş Sürücü Kursu Erdemli Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Güneş Sürücü Kursu Erdemli Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ERGÜL ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM ELEKTRONİK TEMİZLİK TARIM PETROL ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.
Adres:
Merkez Mah. Meltem Sok. 12 Erdemli / Mersin

Mersin Erdemli'de faaliyet gösteren Güneş Sürücü Kursu Erdemli Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Güneş Sürücü Kursu Erdemli Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Güneş Sürücü Kursu Erdemli Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Güneş Sürücü Kursu Erdemli Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Güneş Sürücü Kursu Erdemli Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Güneş Sürücü Kursu Erdemli Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading