Gelişim Sürücü Kursu Şube 1

Kadıköy Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Gelişim Sürücü Kursu Şube 1 hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Gelişim Sürücü Kursu Şube 1 İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ALANLAR GELİŞİM EĞİTİM KURUMLARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Hasanpaşa Mah. Uzunçayır Cad. Kadıköy / İstanbul

İstanbul Kadıköy'da faaliyet gösteren Gelişim Sürücü Kursu Şube 1; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Gelişim Sürücü Kursu Şube 1, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Gelişim Sürücü Kursu Şube 1; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Gelişim Sürücü Kursu Şube 1 ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelişim Sürücü Kursu Şube 1 hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Gelişim Sürücü Kursu Şube 1 iletişime geçebilirsiniz.

loading